A Trip to i fremtiden. Denne gang er turen gået til Handbjerg Marina, som ikke ligger andet end små 15 km fra vores kontor i Holstebro.
Læs mere
Vores kreative fotograf Rasmus Breum tog denne gang på tur til "Ilskov Shelterplads" sammen med et par kammerater.
Læs mere
Denne gang gik turen til DCU Camping Holstebro Sø. En lille hyggelig campingplads, der er placeret ned til Vandkraftsøen i Holstebro.
Læs mere
A Trip to "Vestre Plantage" bød denne gang på en løbetur i de flotte omgivelser sammen med Lars Munkholm og Lars Schmidt.
Læs mere
Dette er anden indlæg i serien, og i kan godt glæde jer til flere med tiden. Konceptet er udviklet med en passion for, at fremhæve flotte og spændende lokationer i Midt- og Vestjylland.
Læs mere
Vi har glædet os til, at vi kunne byde jer velkommen til vores nye koncept "A Trip to". Dette er første indlæg i serien, og i kan godt glæde jer til flere med tiden.
Læs mere